Rowerowa PrzymierzalniaW najbliższą sobotę, 17 września, poznańskie ulice czeka prawdziwa rewolucja. Ponad 30 miejsc parkingowych w centrum miasta na jeden dzień zupełnie zmieni swój charakter. W zamianie miejsc parkingowych w ciekawe miejsca dla ludzi swój udział weźmie między innymi Rowerowy Poznań.

Park(ing) Day w Poznaniu: w tym roku będzie wyjątkowo!

W ramach organizowanego przez Miasto Poznań Tygodnia Zrównoważonego Transportu, Malta Festival Poznań włącza się w międzynarodową akcję Park(ing) Day, zapraszając instytucje kultury, kawiarnie, małe przedsiębiorstwa, ale także Rowerowy Poznań, do zamiany kawałka ulicy w miejsca przyjazne człowiekowi.

Sprawdź, jak bardzo z rowerem Ci do twarzy!

Na Świętym Marcinie, na miejscu parkingowym “pod Alfami”, Rowerowy Poznań zaprasza do Rowerowej Przymierzalni. Jesteś miłośnikiem dwóch kółek? A może wątpisz, że rower pasuje każdemu? Sprawdź, jak bardzo z rowerem Ci do twarzy, zobacz to w lustrze i strzel sobie fotkę!

Pozytywne zaskoczenie!

Akcja przewiduje kolorowe atrakcje dla młodych i tych nieco starszych, obecnych i przyszłych rowerzystów. Wpadnij do Przymierzalni między godziną 12:00 a 16:00 i upewnij się, że z jazdą na rowerze jest jak… z jazdą na rowerze! Tego się nie zapomina.

Agnieszka Guźniczak-Beim, Dorota Kowalik

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś znajomych! >>