Rowerzystki, rowerzyści, mieszkańcy Poznania! Zapraszamy Was serdecznie na Powitanie Rowerowej Trasy Grunwaldzkiej! Przejazd rowerowy odbędzie się 5 października – zbiórka o godzinie 13:15 w Parku Manitiusa.

Realizacja pierwszego etapu drogi dla rowerów na ulicy Grunwaldzkiej trwała od kwietnia 2019 i w ostatnich dniach września przeszła końcowe odbiory. W związku z tym możemy zorganizować wspólny przejazd rowerowy i świętować powstanie jednej z najważniejszych tras rowerowych w Poznaniu.

Spotykamy się o godz. 13:15 w Parku Manitiusa (od strony ul. Obozowej) i o godz. 13:30 ruszamy w kierunku centrum: przejazd drogą dla rowerów wzdłuż ul. Grunwaldzkiej, a następnie ul. Bukowską – Roosevelta – rondo Kaponiera – św. Marcin – zakończenie: na deptaku przy skrzyżowaniu św. Marcin/Ratajczaka.

Przejazd będzie zabezpieczony, ale prosimy wszystkich uczestników o zachowanie ostrożności, ponieważ przy dużej liczbie uczestników, przejazd będzie wymagać dostosowania się do ograniczonej szerokości drogi dla rowerów.

Po zakończeniu przejazdu będziemy mieć dla Was drobne upominki.


Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco.