Już są dostępne gadżety Rowerowego Poznania! Zrób sobie lub swoim bliskim prezent, wspierając jednocześnie Rowerowy Poznań!

 Jak to działa?

  1. Wypełnij nasz formularz, wybierając rodzaj i liczbę gadżetów, które chcesz otrzymać.
  2. Pamiętaj, aby podać nam swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli bez przeszkód omówić z Tobą późniejsze szczegóły.
  3. W wiadomości mailowej otrzymasz od nas potwierdzenie oraz instrukcję, jak dokonać płatności.
  4. Proces pakowania oraz wysyłki będzie wiązał się z dodatkowym kosztem (+10zł w przypadku paczki odbieranej osobiście, +30zł w przypadku paczki wysyłanej do paczkomatu), który również potwierdzimy mailowo. UWAGA! Osoby, które wybiorą opcję odbioru osobistego podczas Rowerowego Powitania Wiosny (w dniu 23.03.2024) nie będą miały doliczonych tych kosztów!
  5. Po otrzymaniu przelewu niezwłocznie zapakujemy Twoje prezenty i skontaktujemy się w sprawie odbioru osobistego (na terenie Poznania) albo nadamy przesyłkę do paczkomatu, jeśli została wybrana taka opcja.
  6. Pochwal się gadżetami w mediach społecznościowych 😉

Formularz będzie aktywny od 4 do 17 marca 2024. Jest to jedna z zaledwie kilku okazji w roku, aby zdobyć gadżety Rowerowego Poznania 🙂

Po tej dacie zamykamy listę i robimy wszystko, aby prezenty dotarły do Was szybko i sprawnie!
Wszystkie paczki będziemy dla Was pakować własnoręcznie, dlatego realizacja może potrwać kilka dni roboczych, w zależności od ilości zgłoszeń.

(Po najechaniu kursorem na wybrany gadżet wyświetli się jego szczegółowy opis.)
Breloczek 7 zł wsparcia
Magnes 7 zł wsparcia
Torba 30 zł wsparcia
Kubek 40 zł wsparcia
Workoplecak 50 zł wsparcia
Koszulka 85 zł wsparcia

Uwaga! Mamy dla Was jeszcze jedną promkę: za każde wsparcie o wartości 200zł i jego wielokrotności otrzymacie od nas dodatkowy breloczek!