Rowerowy Poznań od 2009 roku ma status Organizacji Pożytku Publicznego. Przekazywane przez Państwa fundusze wykorzystujemy na działania informacyjne, edukacyjne i promocyjne na rzecz ruchu rowerowego w Poznaniu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą działalnością i przekazania 1.5% podatków na nasz wspólny cel w tym roku!

Jak możesz nam przekazać 1.5% podatku?

To bardzo proste! Kliknij w poniższy banner i rozlicz się

Logo Pitax - przekaż 1.5% na Rowerowy Poznań Przekaż nam 1.5%

Lub:

W końcowej części formularza PIT znajduje się rubryka Wniosek o przekazanie 1.5% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). W wypełnianym przez większość osób formularzu PIT-37 rubryka ta znajduje się na trzeciej stronie.

W tej rubryce uzupełnia się pola:

  • Numer KRS, wpisując numer: 0000100596
  • Wnioskowana kwota, wpisując kwotę według instrukcji z formularza

Oprócz tej rubryki niżej dostępna jest kolejna – Instrukcje uzupełniające.
Tutaj można zaznaczyć zgodę na udostępnienie nam danych adresowych. Zachęcamy Państwa do tego – to pozwoli nam na informowanie Państwa o naszych najważniejszych działaniach i udostępniać czasem ciekawe materiały (bez żadnego nadużywania).
Jeśli chcielibyście Państwo dostawać informacje od nas na mail – w rubryce jest specjalne pole na jego wpisanie.

Opisane powyżej 4 pola wystarczą, żeby fundusze i informacje od Państwa do nas dotarły.

Jak jeszcze możesz nas wesprzeć?

  • Dołącz do nas! Możesz robić to, co lubisz, współpracować ze świetnymi ludźmi i wspierać rozwój swojego miasta!
  • Na co dzień dawaj dobry przykład na drodze, bądź wyrozumiały i pomagaj innym, niezależnie od tego, czy wybierasz rower, samochód czy poruszasz się pieszo.
  • Bierz udział w miejskich konsultacjach. Głos samej organizacji rowerowej nie wystarczy. Najważniejsze opinie publikujemy u nas na stronie.

Rowerowe Powitanie Wiosny

Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych ​w​ ​ramach​ ​projektu​ PITax.pl​ ​dla​ ​OPP

Sprawdź, co zdziałaliśmy w roku 2022!