Chcesz do nas dołączyć? Może interesuje Cię organizowanie lub wspieranie wydarzeń? Albo tworzenie treści w Internecie? Albo może analiza inwestycji i infrastruktury w mieście lub w regionie? Działania edukacyjne? Zgłoś się do nas! Ogłaszamy rekrutację do Rowerowego Poznania!

Jesteśmy ludźmi, których nakręca Poznań! Działamy, żeby w naszym mieście dobrze się żyło. Specjalizujemy się w promocji ruchu rowerowego, ale działamy też na rzecz budowania lokalnej społeczności, edukacji transportowej i dobrej jakości przestrzeni publicznej. Jesteśmy profesjonalni i zorganizowani, a równocześnie budujemy przyjazny zespół, w którym można realizować swoje zainteresowania. Dobrze się ze sobą czujemy, łączy nas pasja, ale mamy świadomość, że działalność społeczna jest dla nas dodatkowym zajęciem, które trzeba godzić z pracą, edukacją i czasem z bliskimi.

 

Jeśli czujesz, że możesz się wśród nas odnaleźć, nie czekaj i wyślij zgłoszenie przez formularz! Postaramy się stworzyć Ci warunki, żeby przyjemnie spędzać czas, rozwijać się i robić coś fajnego i pożytecznego.