Już ponad 2 tygodnie temu pożegnaliśmy wspólnie zimowy sezon na Rowerowym Powitaniu Wiosny.

Palenie Rowerowej Marzanny - znaku końca drogi dla rowerzystów

Co to był za przejazd! Jesteście niesamowici! Bardzo cieszymy się, że mimo wyjątkowo deszczowej pogody postanowiliście pojawić się tak licznie i spędzić z nami sobotni poranek i południe. Mamy nadzieję, że był to wartościowy czas, który pozwolił Wam odetchnąć wiosennym powietrzem i złapać wiatr we włosy.

W tym miejscu chcemy bardzo podziękować wszystkim, bez których ta impreza nie miałaby szansy powodzenia.

Centrum Inicjatyw Lokalnych Stare Winogrady prowadzone przez Stowarzyszenie Akademia Myśli za profesjonalne partnerstwo i ścisłą współpracę. Aktywności, które miały miejsce na Cytadeli (ozdabianie rowerów, rowerowe konsultacje winogradzkie oraz gra terenowa) zostały sfinansowane ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera w ramach projektu Centrum Inicjatyw Lokalnych Stare Winogrady.

Zębatka za użyczenie swojej przestrzeni na potrzeby budowania marzanny, rowerowe porady na Cytadeli oraz ufundowanie nagrody w konkursie na najładniejszą dekorację roweru.

Zespół Rowerowego Poznania w Zębatce prezentuje Rowerową Marzannę 2024

Umberto Cafe&Ristorante za nieocenioną pomoc, życzliwość i zaufanie, a także użyczenie swojej przestrzeni i infrastruktury. Lokal częstował również wszystkich uczestników słodkościami. Zachęcamy Was do częstego odwiedzania Cytadeli i zaglądania w gościnne progi Umberto, szczególnie teraz kiedy, zaczynają kwitnąć kwiaty i jest tam coraz piękniej.

Zapakowane pyszne ciastko od Uberto w towarzystwie gadżetów Rowerowego Poznania

Służby: Komenda Miejska Policji w Poznaniu oraz Straż Miejska Miasta Poznania, za sprawne i bezpieczne poprowadzenie przejazdu ulicami naszego miasta. Policji również za przeprowadzenie akcji znakowania rowerów na mecie.

Poznańskie Centrum Dziedzictwa za użyczenie przestrzeni na mecie oraz jak zawsze nieocenioną pomoc w wielu obszarach oraz lokalowi Pora Smaku za przygotowanie herbaty dla uczestników na mecie przejazdu oraz ofertę promocyjną w lokalu. Zachęcamy was do częstego odwiedzania Brama Poznania i korzystania z ich oferty dydaktycznej. Pora Smaku natomiast zaprasza smakołykami i wyjątkowym widokiem z okna.

Hazay Bikes za pomoc logistyczną i użyczenie roweru towarowego. Zachęcamy Was do odwiedzenia ich salonu, przy ul. Św. Marcin i korzystania z jazd testowych. Ekipa Hazaya zawsze chętnie odpowiedzą Wam na pytania o posiadaniu i zakupie roweru towarowego.

Hazay cargo bike przy Rowerowej Marzannie 2024

Nasza drużyna, która przez ostatnie tygodnie głowiła się, jak urozmaicić wydarzenie: Bogumiła, Marta, Tadeusz, Halina, Michał, Mikołaj, Krystian, Michał, Polina, Adam, Marek, Adam, Olga, Mariana, Denis, Przemek, Andrzej, Marysia, Magda

Zdjęcie grupowe organizatorów Rowerowego Powitania Wiosny 2024

Wygląda na to, że skutecznie przegoniliśmy zimową aurę i przywołaliśmy piękną pogodę!

_________________
1,5% podatku dla Rowerowego Poznania:
Rozliczając PIT pomóż nam zmieniać Poznań w przyjazne rowerzystom miasto!
KRS: 0000100596